Ir para o conteúdo. | Ir para a navegação

Fôrmas, Escoramentos e Andaimes para a construção

Filial Południe

Filial Południe

ULMA Construccion Polska S.A.

ODDZIAŁ POŁUDNIE

Escritório Jaworzno

ULMA Construccion Polska S.A.
43-603 JAWORZNO, Polska
ul. Wysoki Brzeg 25

Telefone+48 32 615 73 70
Fax+48 32 353 33 91
Sitewww.ulmaconstruction.pl

Lista de contatos

Bartłomiej Rakowski
Dyrektor Oddziału Południe
504 212 609
bartlomiej.rakowski@ulmaconstruction.pl
Michał Targoś
Kierownik Kontraktów Kluczowych/ Kierownik Biura Jaworzno
504 212 665
michal.targos@ulmaconstruction.pl
Bartosz Adamczyk
Kierownik Kontraktów
883 392 552
bartosz.adamczyk@ulmaconstruction.pl
Krzysztof Mateńczuk
Kierownik Kontraktów
504 212 174
krzysztof.matenczuk@ulmaconstruction.pl
Łukasz Zatoń
Kierownik Kontraktów - Oddział Rusztowań
883 392 555
lukasz.zaton@ulmaconstruction.pl
Lista de contatos

Escritório Kraków

ULMA Construccion Polska S.A.
30-709 KRAKÓW, Polska
ul. Stoczniowców 3

Telefone+48 32 615 73 70
Fax+48 12 262 05 65
Sitewww.ulmaconstruction.pl

Lista de contatos

Wojciech Szczypka
Kierownik Kontraktów Kluczowych/ Kierownik Biura Kraków
504 212 004
wojciech.szczypka@ulmaconstruction.pl
Grzegorz Leja
Kierownik Kontraktów Kluczowych
504 212 042
grzegorz.leja@ulmaconstruction.pl
Piotr Dzióbek
Kierownik Kontraktów
883 392 564
piotr.dziobek@ulmaconstruction.pl
Oskar Majoch
Kierownik Kontraktów
504 212 668
oskar.majoch@ulmaconstruction.pl
Wojciech Ptaszek
Kierownik Kontraktów
504 212 672
wojciech.ptaszek@ulmaconstruction.pl
Jakub Dziura
Kierownik Kontraktów - Oddział Rusztowań
504 212 215
jakub.dziura@ulmaconstruction.pl
Lista de contatos

Escritório Lublin

ULMA Construccion Polska S.A.
20-327 LUBLIN, Polska
ul. Wrońska 2

Telefone+48 81 749 72 90
Fax+48 81 744 04 90
Sitewww.ulmaconstruction.pl

Lista de contatos

Przemysław Sawicki
Kierownik Kontraktów Kluczowych
504 212 983
przemyslaw.sawicki@ulmaconstruction.pl
Lista de contatos